Italiaanse rode wijn Schioppettino droog rkuidig geschikt om te bewaren lekker bij geroosterde kip
Ermacora Schioppettino DOC
0 Review | Review toevoegen
Elegante droge rode wijn typerend voor de Noord-Italiaanse regio Friuli Venezia Giulia. Tonen van bosbessen en frambozen en lichte kruidigheid. Heerlijk bij geroosterde kip of gevederd wild zoals faza

Standaard levertijd

1-3 werkdagen

€ 17,95
Prijs per fles 750 ml

Voorraad :

Het aantal spaarpunten dat je voor dit product ontvangt is 10
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Land                              Italië
Regio     Friuli Colli Orientali
Wijnhuis     Ermacora
Jaargang     2018
Soort     Rode wijn
Druivensoort     100% Schioppettino
Kwalificatie     DOC *
Kleur- en smaakprofiel     Robijnrode en paarse tinten. Elegante tonen van bosbes, bes en frambozen. Lichte kruidigheid van groene peper. Consistent met hints van kaneel. Geschikt om te bewaren waardoor de tannine's een juiste balans vinden.  
Houtrijping     Ja
Afsluiting     Kurk
Alcoholgehalte     13,5
Allergenen     Sulfiet **
Serveertemperatuur        18-20 ºC
Serveertip      Het is een perfecte match voor geroosterde kip of geverderd wild. Ook lekker met onze kaas Latteria di Grotta.

Bestel je 6 flessen of meer? Dan krijg je 10% korting! Dit wordt automatisch verrekend in je winkelwagen.

* Wijnkwalificaties Italië
  1. De hoogste eisen qua kwaliteit worden gesteld aan wijnen met de aanduiding DOCG, wat een acroniem is voor Denominazione di Origine Controllata e Garantita. DOCG is sinds 1992 wettelijk ingevoerd als wijnkwalificatie en wordt alleen toegekend aan individuele wijnbouwers of producenten. Voor DOCG is er een speciale verzegeling van de flessen.
  2. De markering DOC staat sinds 1963 wettelijk voor Denominazione di origine controllata, en garandeert een bepaalde kwaliteit. De wijnen komen uit een begrensd gebied en voldoen aan vastgestelde productie-eisen.
  3. Indicazione Geografica Tipica (IGT) de wijn komt uit een bepaald geografisch gebied en verder zijn er geen kwalificaties die een kwaliteitseis impliceren.
  4. Verder kan Italiaanse wijn ook als vino da tavola (tafelwijn), dat zijn eenvoudige wijnen op basisniveau.

** Sulfiet komt van nature in bepaalde producten voor, zoals in rode en witte wijn, maar het is ook een product dat vaak aan producten wordt toegevoegd als conserveermiddel om te voorkomen dat voedingsmiddelen snel bederven. Wijnboeren kunnen ook handmatig sulfiet toevoegen om te voorkomen dat de wijn oxideert (verkleuring, geurverlies) en om bacteriën tegen te gaan die de wijn kunnen aantasten. Ook kan sulfiet in de wijngaard gebruikt worden, om schimmels tegen te gaan of om materiaal te ontsmetten.
 

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.
Accepteer geselecteerde cookies

Om alcohol op onze webshop te kopen,
dien je ouder dan 18 jaar te zijn.

JA, IK BEN OUDER DAN 18 JAAR